31 Aralık 2017

Bu yıl..

Sizleri bilmem ama benim için yıl başı doğduğum gün'dür. Sonuçta o gün doğdum ve yıl benim için o zaman başladı. Her doğum günümde depresyona giriyor, yine yaşlandım diyorum. Şu hayatta satın alamayacağım iki şey var sonuçta, zaman ve insan. İnsan derken, şimdi insanlar satın da alınıyor ama öyle değil. Mesela birini kaybettiğinizde onu tekrar geri getiremiyorsunuz ya, heh işte ondan bahsediyorum. Zaman da öyle. Kaç paraysa vereyim 3 yıl geriye gideyim, 5 yıl ilerisini göreyim, 15 yıl daha fazla yaşayayım diyemiyorsun. Zaman bu kadar akışkan, bu kadar kaybetmeye hükümlü iken, nedir bu mutluluk? İşte bu yüzden her doğum günümde üzülüyor, yıl başlarında ise insanların sevincine anlam veremiyorum. Hadi yeni yıl herkese güzel şeyler getirsin madem. Her geçen gününüz daha bir kıymetli olsun. Vee en önemlisi, zamanın değerini çok iyi bilin. Sevinmeyin anacım, giden gidiyor, kalanlar bizimdir.


Byu kahve de benden size gelsin ;) kıps.

13 yorum:

 1. İyi yılar, iyi yaşlar :)

  YanıtlaSil
 2. İi ki dogmussun o zaman Büsraa :) olsun giden gitsin kalan yaslar bizimdir 😆

  YanıtlaSil
 3. Mis kokulu kahve ne iyi geldi böyle:) Gidenler de olsa gelenler de olsa bu hayatı mutlu yaşamn dileğiyle💖

  YanıtlaSil
 4. mutlu yaşlar, 31 aralık ve 1 ocakta doğanları doğumgğnleri hep gümbürtüye gidiyor:)

  YanıtlaSil
 5. İyi ki doğmuşsun Büşra:)iyi ki doğmuşum diyeceğin günlerin olsun her biri bir öncekinden güzel geçsin inşallah..

  YanıtlaSil
 6. Tazesinden hayırlı yaşlar diliyorumm! :)

  YanıtlaSil
 7. 2018-də ətrafında səni mutlu edəcək insanlar və bitməsini heç istəməyəcəyin zamanların bol olsun. Yeni ilin və yeni yaşın da mübarək olsun :) ♡♡♡

  YanıtlaSil
 8. hepinize kucak dolusu sevgilerr :) fakat benim doğum günüm yılbaşı değil, benim doğduğum gün benim yıl başım demek isteiştim :( ama bugün gibi mutlu oldum, teşekkür ederimmmm :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 😄😄😄 mutlu yillar...kendi yılbaşı tercihin çok mantıklı 👏 günü geldiğinde hem doğum gününu hem de yılbaşını kutlarız umarım😊 yılların geçmesinden ben de çok huzursuzum bu arada😒

   Sil
  2. Ahahahaa:))yanlış anlamışız��

   Sil
 9. İyi seneler canım :) Zamanı iyi kullanmak gerek.

  YanıtlaSil
 10. Yaş geçiyor ve ben halen viski ile havuzuma atlayan biçıs hedeflerime tam olarak yaklaşamıyorum. Yeni yılda bu hedeflerimi gerçekleştirmem dileğimle... :D :)))

  Geç oldu ama: Mutlu Yıllar!

  YanıtlaSil
 11. doğum günün kutlu olsun,31 aralık benim de küçük kızımın doğum günü

  YanıtlaSil

Bi sesin çıksın..