8 Eylül 2017

Yazmak için bir sebep

son günlerde yazmak için bir sebep bulamıyorum. eskiden insanlara sinirlenir, gelir burada anlatır dururdum. artık sinirlenemiyorum. aslına bakarsanız o kadar halsizim ki, yataktan kalkamıyorum çoğunlukla. canım hiç bir şey yapmak istemiyor. tam arkadaşları ayarlayacağım, bir yerlere gideriz falan diye düşünüyorken kendimi yatağımda uyuklarken buluyorum. bolca kitap okuyor fakat kendime bir şeyler katamıyorum.

ingilizceyi tamamen unuttuğumu farkediyorum. tekrar çalışıp hatırlayım diyorum ama yok, parmağım kalkmıyor. ilk yardım eğitimi almak istiyorum, bulduğum numarayı aramaya üşeniyorum.

hayat bu günlerde çok sıkıcı.

10 yorum:

Recep Hilmi Tufan dedi ki...

Bazen insan kendini boşlukta hissediyor ancak bu durumdan bir an evvel kurtulmak lazım.

Güzel günler sizin olur umarım...

Gizem dedi ki...

Zaman zaman insan kendini bu halde bulabiliyor,bir an önce neşeli,enerjik zamanlara dönmeniz dileğiyle sevgiler:)

Ebemkuşağı dedi ki...

Bazen oluyor bu haller insanda. Umarım en kısa zamanda toparlar,enerjik, mutlu olursunuz.:)

meczup yazar dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
meczup yazar dedi ki...

Bir sebep bulamayışın bence gayet sevinilesi bir durum. Bir sebep bulamadın henüz ama bu sebep aradığını gösterir. Sadece şuan bulamadın. Ama arayıştasın, henüz vazgeçmedin, pes etmedin.
Umarım gereken cevapları bulursun. Bulmalısın.
Kendine iyi bak.Saygı ve sevgilerimle. Vesselam...

yeşim dedi ki...

Büşra hanım inşallah uzun sürmez bu haliniz...ben de 3-4 aydır benzer durumdayım.elim hiç bir işe gitmiyor.sadece film izliyor,kitap okuyor ve internete giriyorum.telefon elimde yatıyorum sürekli..işin garibi titizlik hastasıydım önceden her gün cam silerdim falan,şimdi haftada bir ev süpürüyorum.kendimi tanıyamıyorum artık:(ekimde dikiş kursuna başlıycam.inşallah kendime gelirim o zaman...

kadriye dedi ki...

Geçici bir dönem, oluyo öyle 😀

Ertuğrul Yıldırım dedi ki...

gelip "merhaba,ben geldim" deyip,sonra "hoşçakal,gidiyorum" diyerek geçip gidebilecek bir can sıkıntısı.. :)

Büşra Bayram dedi ki...

bu kadar geç gelip cevap yazdığım için çok üzgünüm :( ancak toparlanabildim maalesef. insan bazen çok boşluyor buraları :(

acemi blogger dedi ki...

Köyden dönmeden yapılacaklar listesi yaptım kafamda. Hic biri olmazsa ilk yardım eğitimi alırım dedim. Aldim mı hayır. Bana bir hatırlatma olsun.